Google+
SEO Teklifi İste
Teklif İste
SEO'nun Önemi
Dijital platformların hızlı olarak ilerlemesi ve gelişen teknolojiyle birlikte bütün şirketlerin ve kurumsal firmaların İnternete ve İnternet reklamcılığına verdikleri önem gittikçe artıyor. İnternet reklamcılığında gelişmiş ülkelerde SEO'nun önemi yıllardan beri çok fazla rağbet görse de ülkemizdeki rağbeti...
SEO İpuçları   |  03.09.2013
Kategoriler
SEO İpuçları
Sektör Analizleri
E-ticarette SEO
En Çok Okunanlar
SEO Çalışmalarında En Önemli Faktörler
E-Ticarette SEO'nun Yeri
Pazarlama Stratejileri ve Markalaşmada SEO
Google Adwords'e En Çok Reklam Veren 5 Sektör

Dijital platformların hızlı olarak ilerlemesi ve gelişen teknolojiyle birlikte bütün şirketlerin ve kurumsal firmaların İnternet'e ve İnternet reklamcılığına verdikleri önem gittikçe artıyor. İnternet reklamcılığında gelişmiş ülkelerde SEO'nun önemi yıllardan beri çok fazla rağbet görse de ülkemizdeki rağbeti 2007 yılından sonra şirketler tarafından keşfedilmeye başlandı.

Her eve bir bilgisayar kampanyaları gibi destekli kampanyaların olması ve neredeyse ülkemizde İnternet ulaşımının olmadığı kimsenin kalmaması nedeniyle şirketlerde bu şekilde potansiyel müşterilerine ulaşmak ve ürünlerini daha iyi tanıtmak istiyorlar. Tabi İnternet'te reklamcılığın çok farklı boyutları var. Bunlardan bir tanesi ve bence en önemlisi ise SEO'dur. SEO'nun Türkçe karşılığı Arama motoru optimizasyonu olarak çevrilmiştir. Yani günümüzde Türkiye'de arama motoru pazarının yaklaşık %85'ini elinde tutan Google'da sektörünüzle ilgili aratılan kelimelerde üst sıralara çıkmak anlamına gelmektedir.